Reklāmas klipi
Tehniskā informācija
Lejuplādēt

Par mums

Pasaulē ar reklāmu ir noklāti tūkstošiem kvadrātkilometru uz dažādu veidu virsmām, citāti no televīzijas un radio reklāmas rullīšiem ir kļuvuši gandrīz vai par folkloru. Varētu šķist, ka visi reklāmas tehnoloģiju veidi jau ir izdomāti. Tomēr...

2004. gada septembrī Latvijas reklāmas mediju tirgū savu darbību aktīvi uzsāka unikāls medijkanāls, kas veiksmīgi sevi pieteicis Lielbritānijā, ASV, Skandināvijā un citās valstīs. Tas ir Indoor Media Television. Patreiz Market Media monitorus var sastapt t/c Mols, Galerija Centrs, Alfa, Dole, Minska, Solo Daugavpilī, Valleta Valmierā, Kurzeme Liepājā, Dauga Ogrē.

Mūsu pamatuzdevums – unikāls kontakts ar pircējiem vietās, kur viņi ir emocionāli atvērti dažādiem reklāmas jaunumiem un informācijai par precēm un pakalpojumiem, t. i., tirdzniecības centros un lielveikalos. Medijkanāls palīdz apmeklētājiem vienmēr būt informētam par aktuālajiem jaunumiem preču un pakalpojumu klāstā un izdarīt pareizu izvēli milzīgajā sortimentā, patērējot tam pēc iespējas mazāk dārgā laika.

Reklāmdevējiem mēs piedāvājam iespēju vērsties pie lielveikalu auditorijas gan ar mērķi stiprināt produkta vai pakalpojuma imidžu, gan lai atbalstītu tirdzniecības akcijas pārdošanas vietās. Mēs neapgalvojam, ka pircējs, kurš stāv rindā, lai samaksātu par pirkumu, atgriezīsies pie plaukta, lai paņemtu produktu. Mēs sakām, ka nakamreiz, atnākot iepirkties un ieraugot produktu, viņš atcerēsies informāciju par preces labajām īpašībām monitoros un, ievērojot arī citus atraktīvos momentus, iegādāsies šo produktu.

Tomēr Market Media piedāvāto sistēmu var izmantot ne tikai komerciālos reklāmas nolukos. Tā kā mēs pozicionējam kanālu kā tirdzniecības centru TV, mes arī centamies nodrošināt kvalitatīvu ētera saturu. Laika prognoze, pulkstenis, skrejoša rinda ar apsveikumiem, kino un teātra dzīves jaunumi, info par gaidāmiem koncertiem - ta ir daļa no kvalitatīva servisa, ko sniedz Market Media.

Market Media © 2008